Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Aktywny Obóz Rodzinny – Taniec, Sport, Zabawa, Muzyka

15/08/2020 - 22/08/2020

1590zł

AKTYWNY OBÓZ RODZINNY

Wyjazd dedykowany jest całym rodzinom, a zwłaszcza tym rodzicom, którzy chcą uczestniczyć w pierwszym wakacyjnym obozie swoich dzieci. Taki obóz to pierwszy krok do samodzielnych wyjazdów Twojego dziecka

Program dla dzieci

SUMMER DANCE FLOW JUNIOR – Program dla dzieci, które chętnie zużyją swoją energię na zajęciach tanecznych. Polecany zarówno dla początkujących jak zaawansowanych Uczestników.  Podczas obozu przewidujemy zajęcia taneczne z Instruktorami w wymiarze 4 godz. dziennie. Wśród technik tanecznych, których będziemy się uczyć będzie Jazz, Show Dance, Disco Dance, Musicial Dance.

W trakcie obozu uczestnicy przygotowują wspaniałe show, które zaprezentujemy podczas imprezy kończącej obóz.

SUN & FUN

To szalone imprezy tematyczne, kreatywne warsztaty, mnóstwo ekscytujących wyzwań, dużo ruchu, sportu. Program ten jest dla dzieci, które chcą na koloniach spędzić fantastycznie czas wykorzystując maksimum czasu na zabawę, w której będą realizowały własne pomysły, doskonaliły kreatywność, koordynację ruchową,  nawiązywały przyjaźnie i odkrywały pokłady własnych umiejętności i możliwości. W programie zajęcia takie jak: Gry integracyjne z rozwiązywaniem zawiłych zagadek, sportowe rywalizacje w drużynach, dzień indiański, dzień magii i czarów, talent show i sing stars !

Program dla dorosłych

Oprócz aktywności dla dzieci z zakresu programów SUN&FUN lub Summer Dance Flow, Rodzicom przygotowaliśmy coś dla poprawienia kondycji i spalenia zbędnych kilogramów. Proponujemy niezobowiązujący program zajęć fitness w wymiarze 1 godziny dziennie. Poziom zajęć dostosujemy do Uczestników, główny nacisk położymy na zajęcia pilates, profilaktykę zdrowego kręgosłupa oraz odrobinę cardio 😉 Dodatkowo proponujemy codzienny 45 minutowy kurs podstaw tańców użytkowych lub latino.

Powyższe propozycje nie są obowiązkowe, każdy rodzic może spędzać czas na swój sposób, korzystając z atrakcji ośrodka.

Program aktywności wspólnych

 • Rafting – 2 godzinny spływ 10 osobowymi pontonami po jeziorze Wągiel,
 • Park linowy – wizyta i próba przejścia trasy – zajęcia pod opieką instruktorów,
 • Balonowa siatkówka – gra zespołowa wzorowana na siatkówce, zamiast piłki – BALONY Z WODĄ 🙂
 • Podchody – wieczorny rajd po lesie z zadaniami do wykonania,
 • Słoneczne plażowanie –  o ile będzie piękne słońce, pójdziemy poszaleć na plażę.
 • Sporty zespołowe – czyli rozgrywki w piłkę nożną siatkówkę lub koszykówkę,
 • Gra w „palanta” – Nauka zasad oraz rozgrywka w tę kultową grę,
 • Kino letnie – czyli kino letnie na świeżym powietrzu,
 • Ognisko z kiełbaskami – integracja, dobra zabawa i pyszne jedzenie,
 • Mini Team Building – zestaw zadań sprawnościowych i logicznych do wykonania w drużynach,
 • Dyskoteka tematyczna z zabawami integracyjnymi,
 • Zabawy karaoke i „jaka to melodia”,
 • Fakultatywna wycieczka do Aquaparku TROPIKANA w Mikołajkach (+60 zł)

 • Piecki – duża wieś mazurska o charakterze małomiasteczkowym w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim, w gminie Piecki. Miejscowość jest siedzibą gminy Piecki, znajduje się tu przystanek PKS, ośrodek zdrowia, apteka, posterunek policji, poczta, restauracja, kemping nad jez. Wągiel. W okolicy miejscowości znajdują się źródła rzeki Dajna. We wsi jest muzeum etnograficzne z cennymi zbiorami oraz kościół z 1934 r.

  Ośrodek kolonijny Mazurskie Chaty leży przy ul. Zwycięstwa 61 w Pieckach, tuż nad brzegiem jeziora Wągiel wśród pięknych lasów. Do dyspozycji kolonistów są park linowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boisko.

  Plan ośrodka

  Mazurskie Chaty Mazurskie Chaty 2
  Mazurskie chaty środek Mazurskie Chaty środek

  Ośrodek i wszystkie dodatkowe atrakcje znajdujące się w pobliżu ośrodka zapewnią dzieciom doskonały wypoczynek jak również stanowią doskonałe miejsce do realizacji programu kolonijnego.

  Zakwaterowanie

  Wolnostojące domki turystyczne z łazienkami. W każdym domku 5-7 miejsc noclegowych w dwóch osobnych pokojach układ 2+3, 3+3, 3+4.

  Wyżywienie

  4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.
  Pierwsze świadczenie: obiadokolacja w dniu przyjazdu.
  Ostatnie świadczenie: śniadanie + prowiant na drogę.

   
  Transport realizowany jest przez zaufanego przewoźnika posiadającego flotę nowoczesnych autokarów, licencję na przewóz osób oraz stosowne ubezpieczenie. Wszystkie pojazdy przed wyjazdem przechodzą badanie techniczne przeprowadzone przez ITD lub Policję. Połączenia antenowe mogą być realizowane innym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) z przesiadką do autokaru docelowego. Podczas jazdy autokarem co 2,5 godziny odbywa się obowiązkowy postój w miejscach do tego przeznaczonych. Wszystkie autokary są wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz klimatyzację.

  Miejscowość wsiadania/wysiadania Dopłata
  WARSZAWA +100 zł
  dojazd we własnym zakresie + 0 zł
  inna lokalizacja zapytaj o cenę

  Szczegółowy komunikat transportowy (godziny oraz dokładne adresy odjazdu i powrotu) zostanie wysłany do wszystkich uczestników na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

  Warunki rezerwacji

  Aby zapisać Uczestnika na wyjazd wystarczy wypełnić zgłoszenie, poprzez kliknięcie przycisku „rezerwuj” i wypełnienie wymaganych pól. Po otrzymaniu zgłoszenia przygotujemy umowę i prześlemy ją na podany przez Państwa adres e-mail. Umowę należy podpisać, zeskanować i odesłać do nas mailem.

  Warunki płatności

  Wpłat prosimy dokonywać na konto, w kwotach i terminach wskazanych w umowie. Jeśli nie zaznaczono inaczej zaliczka wynosi 500 zł.

  PROMOCJA! Przy rezerwacji do 28.II.2020 obowiązuje zniżka 100 zł.
  Informacje organizacyjne

  Przewidywana liczba uczestników – 30 osób, opiekę będzie sprawować 5 osoby kadry – wychowawcy/instruktorzy oraz kierownik. 7 dni przed rozpoczęciem imprezy opiekunowie Uczestników otrzymają drogą elektroniczną informację szczegółową zawierającą szczegółowy komunikat transportowy, informację o sugerowanym ekwipunku, adresie ośrodka oraz telefonach kontaktowych.

  Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie,
 • Wyżywienie,
 • Ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł,
 • Opiekę kadry wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • Realizację programu,
 • Cena nie zawiera:

 • Transportu,
 • Wycieczki fakultatywnej,
 • Rezerwuj

  Miejsce

  Mazurskie Chaty, Piecki
  Zwycięstwa 61
  Piecki, warmińsko-mazurskie 11-710 Polska
  Telefon:
  +48 536-120-130
  Strona internetowa:
  http://www.mazurskiechaty.com/