Jesteśmy biurem podróży, którego podstawą działalności jest organizacją aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Organizujemy kolonie, obozy, zimowiska, obozy zimowe, zielone szkoły, wycieczki szkolne etc. Na każdą z w/w form wypoczynku proponujemy autorskie programy opierający się na 4 podstawowych aktywnościach: rekreacji lub sporcie, integracji, edukacji oraz turystyce – krajoznawstwie. Dodatkiem do tego są programy specjalistyczne takie jak np. warsztaty artystyczne (taniec, wokal, aktorstwo, muzyka) oraz obozy sportowe z turystyką kwalifikowaną (narty, snowboard, windsurfing, kite surfing). W ofercie posiadamy również specjalne programy przygotowane dla dzieci młodszych w wieku 7-12 lat zapewniające im bezpieczny wypoczynek poprzez naukę, zabawę i integrację i pracę w grupie. Wieloletnia praca  nabyte doświadczenie w tym zakresie sprawiają, że wiemy jak organizować wyjazdy, aby sprawiały radość, zapewniały aktywny wypoczynek, pełniły funkcję edukacyjną i pozostawiały wspaniałe wspomnienia. Każdego roku staramy się zaproponować ofertę ciekawą, różnorodną i przede wszystkim – spełniającą oczekiwania naszych Uczestników. Wybierając lokalizację naszych imprez zawsze kierujemy się tym, aby ośrodki zapewniały dobre warunki mieszkalne, klimatyczne i kulinarne oraz posiadały obiekty i infrastrukturę umożliwiającą zorganizowanie różnych form aktywności ruchowej. Opiekę wychowawczą oraz instruktorską zawsze sprawuje wykwalifikowana kadra, posiadająca stosowne uprawnienia, współpracująca z nami od wielu lat.

Dlaczego My ?

W obszarze organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży działamy bez przerwy od 1994. Ponad 20 lat doświadczenia sprawia, że wiemy na co zwrócić uwagę, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. To co wyróżnia naszą firmę na rynku – to fakt, iż nie działamy masowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić właściwą organizację i przebieg każdego wyjazdu. Nasza kadra to zaufani i sprawdzeni ludzie ze środowisk sportu, kultury i nauki, którzy swoją charyzmą, inwencją i sposobem życia potrafią zaszczepić w uczestnikach chęć do aktywnego wypoczynku oraz poszukiwania i rozwijania swoich zainteresowań nie tylko podczas wyjazdu, ale też po jego zakończeniu.

Mamy pełną świadomość odpowiedzialności – chcemy zapewnić dzieciom i młodzieży uczestniczących w naszych wyjazdach maksymalny poziom bezpieczeństwa, wspaniałe emocje i piękne wspomnienia.

Dane firmy

Incentive World
ul. Brzozowa 11
05-806 Nowa Wieś
NIP 534 227 53 00

Działamy na podstawie niezbędnych uprawnień oraz stosujemy się do ustawy o usługach turystycznych oraz rozporządzenia Ministra Edukacji o organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.

Posiadamy, wymagamy, gwarantujemy:

  • Wpis do Centralnej ewidencji organizatorów turystyki i pośredników turystycznych,
  • Gwarancja Ubezpieczeniowa Organiatora Turystyki na rzecz Klientów,
  • Wypoczynek wraz z programami i przewidywaną kadrą zgłaszane do kuratorium oświaty w Warszawie,
  • Karty kwalifikacyjne uczestników,
  • Kadra ze stosownymi uprawnieniami po wnikliwej rekrutacji,
  • Pełna dokumentacja przebiegu wypoczynku (dzienniki zajęć, raporty z realizacji programu),
  • Ubezpieczenie każdego Uczestnika wyjazdów krajowych od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.
  • Ubezpieczenie każdego Uczestnika wyjazdów zagranicznych od NNW i Kosztów Leczenia za granicą.

Dane bankowe

Alior Bank

43 2490 0005 0000 4500 5421 0188

Incentive World
ul. Brzozowa 11
05-806 Nowa Wieś

Obozy zimowe

Zimowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Obozy i kolonie artystyczne

Kolonie taneczne, obozy wokalne i gitarowe…

Zielone Szkoły

Aktywne wyjazdy dla szkół.

Obozy i kolonie

Szeroki wybór obozów i kolonii tematycznych